Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

Dodane przez 8 kwietnia 2020 w Aktualności, Domowy Kościół | Brak komentarzy

Życzenia dla Kapłanów

Życzenia dla Kapłanów

DRODZY KAPŁANI

W tym jedynym, szczególnym i ważnym dniu ustanowienia Sakramentów Eucharystii i Kapłaństwa, w święto wszystkich kapłanów, stając w obliczu Wielkiej Tajemnicy Waszego powołania i wybrania przez Chrystusa – Najwyższego Pasterza pragniemy podziękować Chrystusowi za dar Waszego kapłaństwa, i Was, Drodzy Kapłani, zapewnić o naszej modlitwie, podziękować za Waszą codzienną  kapłańską posługę.

Dziękujemy za każdą Eucharystię, homilię, spowiedź, modlitwę, błogosławieństwo, każde rekolekcje, posługę w kręgach rodzin, za pracę na rzecz dzieci i młodzieży, za wszystkie łaski, które dzięki Waszej posłudze otrzymujemy nieustannie od Pana. Jesteśmy wdzięczni za Waszą obecność, serdeczność, życzliwość, otwartość, uśmiech, gotowość i poświęcony czas.

Życzymy, aby towarzyszyła Wam ciągle bliskość Tego, który was powołał i któremu oddajecie swe życie. Niech Najwyższy Kapłan Jezus Chrystus zawsze błogosławi w Waszym apostolskim, kapłańskim powołaniu, niech będzie źródłem Waszej radości i spełnienia. Niech ten trudny czas będzie czasem szczególnej łaski doświadczania Kościoła Powszechnego i tęsknoty za Wspólnotą.

Niech św. Jan Paweł II będzie wzorem w drodze do świętości.

W imieniu wszystkich rodzin Domowego Kościoła

życzą: Anna i Leszek Schmidt –para diecezjalna

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o