Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

Dodane przez 3 maja 2017 w Aktualności, Diakonia Ewangelizacji, Młodzież | Brak komentarzy

Oaza Ewangelizacji 2017 – Zapisy!

Oaza Ewangelizacji 2017 – Zapisy!

 

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Oazie Ewangelizacji w terminie 19-21 maja. Przypominamy, że są one obowiązkowe dla osób, które wybierają się na I stopień ONŻ.
Miejsce: Ośrodek Rekolekcyjny w Korchowie Drugim
Koszt: 65 zł.

Tak ubiegłoroczne rekolekcje opisuje jedna z uczestniczek:

Nie zdarzyło mi się, żeby ktoś powiedział mi “Ej, Bóg Cię kocha, tak Ciebie” i to jeszcze miłością odwieczną, bezinteresowną, taką bardzo osobistą – to było takie piękne. O tym powinnam pamiętać, codziennie, ze On mnie kocha. Tą relację mogę pogłębiać, nie mogę tkwić na tym samym etapie.
Przebywając z Jezusem ukrytym w Najświętszym Sakramencie, uświadomiłam sobie, ze bez tej całej otoczki, mnóstwa ludzi w około czas tych rekolekcji też mogę przeżyć owocnie. Doświadczyłam obecności Ducha Świętego. Przyszedł do mnie w takim lekkim powiewie, nie z pompa, mocą, ale delikatnie, kołysał mnie. To było niesamowite. Takie wow.
Dzięki Mocy Chrystusa mogłam przebaczyć w końcu osobom, którym chyba najtrudniej było mi przebaczyć. Oddalam Panu wszystkie te sprawy, z którymi sobie nie radziłam i wiem, ze On to zabrał.
Wspólnota. Dzięki rekolekcjom, dzięki Panu, otworzyłam się na ludzi i na nowe działania. I wiem, że musze dawać też cos od siebie i cos trzeba poświecić, może czasem ten wolny czas czy inne przyjemności, ale warto. Nie mogę tylko oczekiwać i czekać na gotowe.

Zapisy poprzez formularz poniżej:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o