Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

Dodane przez 8 września 2019 w Aktualności | Brak komentarzy

Rozpoczęcie Szkoły Animatora – Zapisy i informacje

Rozpoczęcie Szkoły Animatora – Zapisy i informacje

„Życie rodzi się z życia. Tylko żywi ludzie opanowani pewną ideą, ludzie dysponujący określoną metodą i odpowiednimi środkami mogą ratować życie,
mogą je szerzyć i doprowadzić do rozkwitu”.
ks. Franciszek Blachnicki

Serdecznie zapraszamy osoby po II° ONŻ do wzięcia udziału w Szkole Animatora! Podczas Szkoły Animatora odbywają się zajęcia dotyczące  metodologii , historii Ruchu Światło-Życie, liturgiki, posługi na rekolekcjach wakacyjnych, elementy psychologii i pedagogiki a także wiele innych.

W tym roku Szkoła Animatora będzie się składała z kilku 1-dniowych sesji odbywających się w Zamościu, rozpoczęcia w Korchowie oraz zakończenia. Każda z sesji będzie rozpoczynała się wspólną modlitwą Liturgii Godzin. Kolejnym puntem będzie Panel dyskusyjny podczas którego możemy podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wymienić się pomysłami na inicjatywy w naszych wspólnotach. Osoby chętne prosimy o wypełnienie formularza na I rok!

Formularz zgłoszeniowy:


 

II ROK

Zapraszamy również osoby które ukończyły lub uczestniczyły w I roku Szkoły Animatora. Informacje dotyczące postępów w nauce zostały Wam przekazane 😉 . Jeśli do kogoś nie dotarło, prosimy o informację. Osoby na II rok prosimy o wypełnienie tego formularza:

UWAGA! ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 18 WRZEŚNIA!!!

Inauguracja Diecezjalnej Szkoły Animatora odbędzie się w dniach 20-21 w Korchowie! Wrześniowa Szkoła Animatora jest połączona z Dniem Skupienia dla Animatorów o którym więcej tutaj:

Rozpoczęcie w piątek ok.18, zakończenie w sobotę późnym wieczorem. Koszt wzięcia udziału w Szkole Animatora oraz w inauguracji wynosi 50 zł.
Jeślibyście mieli jakieś pytanie prosimy je kierować do Piotrka Gorzkowskiego lub ks.Daniela Kopra.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o