Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

Dodane przez 17 sierpnia 2017 w Aktualności | Brak komentarzy

Szkoła Animatora 2017-2019

Szkoła Animatora 2017-2019

„Życie rodzi się z życia. Tylko żywi ludzie opanowani pewną ideą, ludzie dysponujący określoną metodą i odpowiednimi środkami mogą ratować życie, mogą je szerzyć i doprowadzić do rozkwitu”. (ks. Franciszek Blachnicki)

Serdecznie zapraszamy osoby po II° ONŻ do wzięcia udziału w Szkole Animatora! Podczas Szkoły Animatora odbywają się zajęcia dotyczące Metodologii, historii Ruchu Światło-Życie, liturgiki, posługi na rekolekcjach wakacyjnych, elementy psychologii i pedagogiki a także wiele innych.

W tym roku Szkoła Animatora będzie się składała z kilku 1-dniowych sesji odbywających się w Zamościu lub Tomaszowie, rozpoczęcia w Korchowie oraz zakończenia. Każda z sesji będzie rozpoczynała się wspólną modlitwą Liturgii Godzin. Kolejnym puntem będzie Panel dyskusyjny podczas którego możemy podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wymienić się pomysłami na inicjatywy w naszych wspólnotach. Osoby chętne prosimy o wypełnienie formularza na I rok!

UWAGA! ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 27 SIERPNIA!!!

Nowością jest możliwość uczestnictwa zdalnego w Szkole Animatora. Jest to forma skierowana do osób, które nie mogą sobie pozwolić na przyjazd na sesje. Głównie mamy na myśli studentów, którzy chcą uczestniczyć w Szkole Animatora, jednak często obowiązki są przeszkodą. Prosimy takie osoby o zaznaczenie stosownej opcji w formularzu zgłoszeniowym na I Rok. Taka forma uczestnictwa zwalnia z bycia na zajęciach w ciągu roku, lecz nie zwalnia z egzaminów i prac zaliczeniowych. Takie osoby otrzymają materiały w formie elektronicznej.  Osoby, które zgłoszą chęć takiego uczestnictwa zostaną jeszcze zweryfikowane przez Moderatora Diecezjalnego. Dla osób chcąc uczestniczyć zdalnie obowiązkowe jest rozpoczęcie Szkoły Animatora.

Inauguracja Diecezjalnej Szkoły Animatora odbędzie się w dniach 8-10 września 2017 w Korchowie! Rozpoczęcie w piątek ok.18, zakończenie w niedzielę rano. Koszt to 40 zł.

 


Informacja do osób, które uczestniczyły (zapisały się) w Szkole Animatora w roku szkolnym 2016/2017 jako I Rok Szkoły Animatora:

  • Osoby, które uczestniczyły w min. 2 spotkaniach Szkoły Animatora kontynuują zajęcia jako II Rok. Zajęcia które się nie odbyły zostaną dla tych osób nadrobione w formie zdalnej (wideo-konferencji) i te osoby będą zdawały Egzamin na koniec roku.
  • Osoby, które nie uczestniczyły w 2 spotkaniach rozpoczynają I rok i prosimy o zgłoszenie poprzez formularz dla I roku.

Informacja do osób, które uczestniczyły (zapisały się) w Szkole Animatora w roku szkolnym 2016/2017, jako II Rok Szkoły Animatora, oraz osoby, które mają zaliczony I rok, a uczestniczyły w Szkole Animatora wcześniej :

  • Osoby, które chcą kontynuować formację w Szkole Animatora prosimy o zgłoszenie się przez formularz dla II roku.

Formularz Zgłoszeniowy – I Rok

Formularz Zgłoszeniowy – II Rok

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt:

[email protected]

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o