Hej, hej! Ferie już za nami i na dobre powróciliśmy do swoich obowiązków, jednak wierzymy, że na wspominki zawsze jest dobry czas, dlatego mamy dla was małe podsumowanie zimowych Oaz Modlitwy!

Wspólnota z parafii św. Jerzego w Biłgoraju ustaliła swoje priorytety. W Tomaszowie zgłębiono księgę Apokalipsy przy wdzięcznym haśle „Oaza w ruinie”. Oazowicze z Potoku Górnego i zamojskiej katedry zastanowili się jak ułożyć siebie. Nasi przyjaciele z Górecka Kościelnego odkryli w sobie Superbohaterów, a wspólnoty z Wielączy i Klemensowa spotkały się by szukać Boga w swoich sercach. Nasza Diakonia Życia swój OM zorganizowała pod hasłem „Otwarci na spotkanie” – właśnie takich ich znamy, toteż był to czas spotkania oazowiczów z wielu różnych wspólnot! „Sezon” zamknęły wspólnoty z Grabowca i Skierbieszowa organizując OM „Fruit Crash” o owocach Ducha Świętego.

I choć każda tegoroczna Oaza Modlitwy była na swój sposób inna i wyjątkowa, to jednak wszystkie miały nas zbliżyć do tego samego – do udoskonalenia naszej modlitwy i zacieśnienia wspólnoty. Sam ks. Blachnicki nazywał przecież OMy „ukrytym sercem Ruchu”!

Dobrze, że jesteście!

Share.
Leave A Reply

Exit mobile version